Opieka nad stroną: Agencja Reklamowa Warszawa

Świadczymy m.in. usługi assistance w Skierniewicach. Współpracujemy z wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi na rynku . Teren działania to miejscowość Skierniewice oraz okolice. Gdy potrzebna jest  pomoc drogowa w Skierniewicach sprawdź, czy obsługujemy również twoje assistance. Holowanie auto lawetą kierowane jest do wszystkich mieszkańców miasta Skierniewice.

Posiadamy doświadczenie w świadczeniu pomocy drogowej oraz szeroko pojętym świecie motoryzacji wypracowane na przestrzeni wielu lat. Gdy awaria jest łatwa do usunięcia, auto może zostać naprawione od ręki, natomiast gdy jest znacznie złożona, odpowiednim rozwiązaniem jest oddanie auta w ręce specjalistów.

W ramach twojego assistance mechanik usunie usterkę w twoim samochodzie. Dzięki doświadczeniu nasza firma wypracowała kontakty do firm jakim można zaufać. W razie potrzeby wskażemy  miejsce, gdzie problemy z twoim pojazdem zostaną  rozpoznane oraz usunięte na stałe. Gdy wyrazisz taką chęć możemy odstawić twoje auto w miejsce jakie sobie zażyczysz.

Zapraszamy do współpracy.

USŁUGI assistance Świadczymy W

Skierniewicach

I OKOLICACH